Oryginalne pomysły na prezent na Dzień Chłopaka. Zainspiruj się!

Oryginalne pomysły na prezent na Dzień Chłopaka. Zainspiruj się!

Dzień Chłopaka to jedno z ważniejszych świąt w kalendarzu każdej pary zakochanych i nie tylko! Jest to dzień, w którym kobiety wreszcie mogą pokazać mężczyznom w swoim życiu, że są dla nich ważni. Mają okazję okazać to, że ich wspierają oraz cenią i podziękować im za to, jak ubarwiają ich świat. Czy istnieje lepszy sposób, by wyrazić swoje uczucia niż poprzez prezenty? Jednak by celebrować wyjątkowych mężczyzn, jakich miałyśmy szczęście poznać, nie wystarczą małe upominki! Potrzebujemy niezwykłych pomysłów, by pokazać im, że są dla nas najważniejsi. Nie zadowoli Cię podarowanie oklepanego prezentu na Dzień Chłopaka? Zerknij na nasze najbardziej oryginalne pomysły dla niego!

Jazda Ferrari F430 vs Ariel Atom

Podczas gdy przejażdżki super szybkimi samochodami są jedną z najpopularniejszych opcji na prezent dla mężczyzny, gwarantujemy, że ta jazda należy do zupełnie innej kategorii! Każdy fan motoryzacji i amator szybkich manewrów na drodze marzy o możliwości przetestowania legendy motoryzacji, jaką jest Ferrari F430. Trzymając władczo kierownicę i wciskając gładko chodzący pedał gazu, obdarowany wreszcie będzie mógł poznać to luksusowe uczucie, które zrozumieją tylko właściciele takiej marki. Jeremy Clarkson znany z Top Gear nazwał ten model “najlepszym seryjnym wozem świata”. Daj szansę swojemu mężczyźnie na przekonanie się o tym na własnej skórze!

Co sprawia, że ten prezent nie jest taki, jak wszystkie inne przejażdżki? To fakt, że obdarowany ma możliwość przejechania się aż dwoma pojazdami i to bardzo różnymi od siebie! Oprócz znanego wszystkim Ferrari przetestuje również swoje umiejętności kierowcy rajdowego, zasiadając za kierownicą jednego z najszybszych bolidów wyścigowych! Ariel Atom osiąga bowiem przyspieszenie do 100 km/h już w 2,7 sekundy! Co więcej, jako bolid znacząco różni się od samochodu, nawet tak szybkiego, jak Ferrari. Brak górnej karoserii dodatkowo wzmaga ekstremalne emocje, jakich można doznać podczas takiej jazdy. 

Ta przejażdżka jest jednym z najoryginalniejszych prezentów na Dzień Chłopaka! Gwarantuje nie tylko ogromną dawkę adrenaliny i niecodzienne przeżycia, ale jest również nietuzinkowym sposobem na spełnienie marzeń każdego fana motoryzacji. Pozwala mu bowiem przetestować aż dwa pojazdy, które oferują zupełnie różne, ale jednakowo fascynujące wrażenia.

Lot zapoznawczy w symulatorze lotu

Dla fanów podniebnych wojaży również mamy alternatywę dla popularnych lotów awionetką czy paralotnią. Lot zapoznawczy w symulatorze lotu, choć nie brzmi egzotycznie, jest o wiele ciekawszy, ponieważ podczas niego obdarowany może samodzielnie pilotować samolot! W praktyce wcale nie odbije się od gruntu, ale budowa kabiny i wyświetlane symulacje sprawią, że całkowicie zapomni o tym fakcie! Przed sobą będzie jedynie widział widoki z maszyny lecącej kilometry ponad powierzchnią i kokpit, całkowicie oddany w jego ręce. Podczas lotu będzie mógł spróbować pilotażu w normalnych warunkach, ale również przetestować manewry podczas awaryjnych sytuacji w ten sam sposób, w jaki profesjonalni piloci się tego uczą. Dzięki temu oryginalnemu prezentowi obdarowany zyska nowe umiejętności i spełni marzenia o lataniu, nie odrywając się od ziemi!

Rzucanie siekierami

Pragniesz znaleźć prezent dla prawdziwego poszukiwacza przygód, więc potrzebujesz czegoś jeszcze bardziej zaskakującego? Zdecyduj się na wstęp do salonu, gdzie obdarowany będzie mógł wypróbować niespotykaną atrakcję! W kontrolowanych warunkach i pod opieką instruktorów (oczywiście). Nie zmniejszy to jednak poziomu frajdy, którą zapewni rzucanie siekierami do celu. To świetna rozrywka, która zadziwi, odstresuje i zapewni niezapomniane wrażenia! Co więcej, wstęp zapewniony jest dla grupy osób. Dzięki temu będziesz mogła towarzyszyć obdarowanemu i sama uszczknąć trochę zabawy dla siebie lub zapewnisz mu idealną atrakcję na wyjście z kolegami. Najlepszą cechą tego prezentu będzie jego oryginalność. W przeciwieństwie do strzelania na strzelnicy, o możliwości wyjścia na rzucanie siekierami niewiele osób słyszało. Sprawi to, że Twój mężczyzna poczuje się naprawdę wyjątkowo, a do tego będzie miał nowe niesamowite historie do opowiadania!

Kurs warzenia piwa

Mniej ekstremalnym a równie interesującym prezentem jest kurs warzenia piwa. Wiele słyszy się o wyjściach na degustację, ale tak naprawdę tym, co rozwija pasję, jest poznawanie tajników dziedziny, a nie jedynie jej owoców. Idealny dla smakosza dobrych piw, dla pasjonata gastronomii i każdego, kto lubi spędzać czas w nietuzinkowy sposób, tworząc coś własnoręcznie od zera! Podczas kilkugodzinnego kursu doświadczony piwowar przybliży historię piwa, nauczy o jego gatunkach, przechowywaniu i podawaniu. Jednak najważniejsze, że uczestnik będzie aktywnie uczestniczył w procesie jego tworzenia. Dowie się o surowcach, sprzęcie i kolejnych etapach, bo sam będzie musiał ich przez nie przejść. Dzięki temu lepiej zapamięta wszystko, czego się dowie i będzie mógł zachwycać znajomych nowymi ciekawostkami! Oprócz tego lepiej zapamięta samo przeżycie, o którym po kilku tygodniach dodatkowo przypomni mu nadejście butelek jego własnoręcznie stworzonego piwa! Czy istnieje bardziej oryginalny sposób na spędzenie czasu w Dzień Chłopaka? Podaruj więc najbliższemu mężczyźnie możliwość spędzenia tego święta ciekawie i produktywnie podczas kursu warzenia piwa!

Oryginalne pomysły na Dzień Chłopaka

Dziś, gdy mamy tyle możliwości spędzania wolnego czasu, warto je eksplorować do granic. Świat może być fascynujący, a najpiękniejsze jest to, że można poznawać go na tyle sposobów! Podaruj więc mężczyźnie, który wiele dla Ciebie znaczy oryginalny prezent na Dzień Chłopaka, by mógł poznać świat z tej mniej oczywistej strony. Oferty ekstremalnych przejażdżek, lotów, czy spokojniejszego spędzania czasu – każda z tych kategorii kryje w sobie perełki, które umożliwią Twojemu ulubionemu mężczyźnie przeżycie nietuzinkowych wrażeń, jakich niewiele osób miało okazję doświadczyć!

Materiał Partnera